دوشنبه 14 مرداد 1392

جمعه ها با دوستان زمین

   نوشته شده توسط: حسین زندی    نوع مطلب :توسعه پایدار ،زیست بوم ،

 

 

http://isdle.ir/news/index.php?news=9004

گزارش خبری تصویری/
پاكسازی مسیر كوهنوردی الوند توسط اعضای انجمن دوستان زمین

در خبرگزاری سبز پرس 


 

جمعه ها با دوستان زمین

 

برنامه پاکسازی این هفته(11 مرداد) با شرکت اعضای انجمن دوستان زمین در منطقه دره گوساله ی الوند همدان انجام شد.

برنامه پاکسازی طبیعت با همراهی حدودا 25 نفر از دوستان زمین در منطقه دره گوساله انجام شد. از نقاط قوت این برنامه همراهی کودکان با اعضای انجمن دوستان زمین بود . همچنین ابراز همدلی  و محبت همشهریان و شاهدان برنامه موجب دلگرمی اعضای گروه شد. کمیته پاکسازی انجمن دوستان زمین روز جمعه هر دوهفته یکبار اقدام به پاکسازی یکی از مناطق طبیعی همدان می کنند . همچنین به گفته محمد اسدی عضو کمیته کوهنوردی انجمن دوستان زمین هردوهفته یکبار برنامه کوهنوردی و کوهپیمایی توسط اعضای کمیته اجرا می شود.

مریم خندان دبیر این انجمن گفت: با توجه به این که برنامه پاکسازی هردوهفته یکبار انجام می شود اما باز هم شاهد مقدار زیادی زباله و منظره ناخوشایندی هستیم و این بیانگر این مسئله است که تنها با جمع آوری زباله نمی توان با این مشکل مقابله کرد و به محیط زیست کمک کرد و در مورد آثار زیان بار ریختن زباله ها بر محیط زیست  نیاز به آموزش داریم .

 

 

 انجمن دوستان زمین اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه محیط زیست و گردشگری پایدار می کند . یکی از اهداف این گروه این است که با شیوه های آموزشی نوین تلاش کند شهروندان را آموزش دهد تا از ریختن زباله خوداری کنند و در جهت تفکیک زباله تلاش کنند.

 


برچسب ها: انجمن دوستان زمین ، محیط زیست ، پاکسازی طبیعت ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic