سه شنبه 6 خرداد 1393

کارگروه آوا متولد شد

   نوشته شده توسط: حسین زندی    نوع مطلب :صنایع دستی ،گردشگری ،میراث فرهنگی ،

کارگروه آوا متولد شد

پس از تشکیل کارگروه های میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در طی ماه های گذشته و استقبال تشکل های غیر دولتی فعال در این حوزه ها، چهارمین کارگروه با عنوان ( اطلاع رسانی و ارتباطات)  وبا حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد و سازمان میراث فرهنگی  در تاریخ 27 فروردین ماه 1393 آغاز به کار کرد.

در ابتدای جلسه شهریاری دبیر کارگروه گفت: دفتر امور مجامع  سازمان میراث فرهنگی با همکاری اعضای تشکل های غیر دولتی تاکنون اقدام به برگزاری 9جلسه و 4نشست در زمینه های میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی کرده است . ما پس از برگزاری این جلسه ها متوجه یک خلاء و حلقه مفقوده ای شدیم   که منجر تشکیل کارگروه آوا گردید.

شهریاری در ادامه گفت: این کارگروه با هدف تقویت و پوشش خبری سه کارگروه یاد شده ایجاد شده است ، با توجه به ظرفیت بالای حوزه فعالیت سازمان های غیر دولتی  تشکیل چنین کارگروهی بیش از پیش لازم به نظر می رسد.

سپس عباسی معاونت دفترامور مجامع پیشنهاد کرد اعضای کارگروه با توجه به علاقمندی و تخصص در دوکمیته فعالیت کنند که با استقبال نمایندگان تشکل ها روبرو شد.

عباسی گفت: کسانی که توانایی و تخصص در عرصه تولید خبر و اطلاع رسانی دارند می توانند با کمیته خبر همکاری کنند و افرادی که علاقمند به مباحث سخت افزار و نرم افزار هستند با کمیته طراحی وپشتیبانی  سایت همکاری نمایند.

در این جلسه اعضای اولیه کمیته های یاد شده توسط نمایندگان تشکل های غیر دولتی حاضر درجلسه تعیین شد و از دیگر انجمن ها خواسته شد افراد متخصص و علاقمند این حوزه را به کارگروه معرفی کنند.

در پایان ،برنامه تشکل ها ی حوزه میراث به مناسبت روزجهانی کار داوطلبانه توسط عاصمی زاده اعلام شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic