یکشنبه 30 شهریور 1393

نمایشگاه گروهی عکس به نفع کودکان بی سرپرست

   نوشته شده توسط: حسین زندی    

نمایشگاه گروهی عکس به نفع کودکان بی سرپرست

حسین زندی

برگزاری نمایشگاه گروهی عکس تبسم یاس؛ به نفع کودکان بی سرپرست تحت حمایت موسسه خیریه تبسم شکوفه یاس برگزار شد

موسسه خیریه تبسم شکوفه یاس در راستای ترویج فرهنگ  کمک و حمایت از کودکان بی سرپرست و نیازمند از طریق انجام فعالیت های فرهنگی، هنر و اجتماعی و اقتصادی اقدام به برگزاری نمایشگاه گروهی عکس تبسم یاس کرده است. در این نمایشگاه 25 نفر از هنرمندان عکاس همدانی60 اثر را به نمایش گذاشته اند که به نفع کودکان بی سرپرست به فروش می رسد.

 آثار حاضر در نمایشگاه گروهی عکس تبسم یاس گزیده ای از مجموعه آثاری است که در ورکشاپ عکاسی طبیعت و مستند اجتماعی تهیه شده است. این ورکشاپ در تاریخ 1 و 2 خرداد ماه سال جاری توسط موسسه خیریه تبسم شکوفه یاس  و با همکاری سینمای جوان و با حضور استاد عباس عرب زاده برگزار شدودرآمد حاصل از آن از طرف آقای عربزاده به موسسه خیریه تبسم یاس تقدیم شد.

این نمایشگاه در روز افتتاحیه شاهد حضور کم نظیر فعالان و دوستداران عرصه هنر و اعضای موسسه خیریه تبسم شکوفه یاس بود.

 یکی از اعضای این موسسه خیریه گفت :موسسه خیریه تبسم شکوفه یاس تنها انتظاری که از مسئولین شهر همدان دارد این است که در راستای ترویج این فرهنگ خداپسندانه که بر مبنای تلاش بی دریغ و داوطلبانه ی اعضا و مردم صورت می گیرد، با حضور پربار خود از فعالیتهای فرهنگی، هنری، اجتماعی و اقتصادی این موسسه حمایت کنند.

 فروغ رستگار گفت:ما امیدواریم در فعالیت های خیریه هنر نیز جایگاه خود را پیدا کند و هنرمندان علاقمند استان در این امور شرکت کننددر این نمایشگاه نیز منتظر حضور گرم و مهربان مسئولان و خیرین در روزهای بازدید هستیم ودر این جا جادارد از همکاری صمیمانه استاد عباس عربزاده، سینمای جوانان همدان و عکاسی سوژه  و اعضای موسسه خیریه تبسم شکوفه یاس در برگزاری این نمایشگاه سپاسگذاری کنم

 در مراسمی که روز سه شنبه 21 مرداد ماه 1393 ساعت 18 در نگارخانه استاد زنگنه ی مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی

برگزار شد،تعدادی از عکس های برگزیده این نمایشگاه به فروش رسید.

افرادی که در نمایشگاه آثار خود را ارائه کرده بودند عبارت بود از: زهرا محمودی، حمید باختری، عباس مسعودی، محمد سجاد ایروانی، سارا سعیدی، بارقه عربی، پریا ایمان طلب، جعفر زینلیان، امیر حسین قویمی، مسعود رحمانی، امیر حسین ایروانی، معصومه خدایاری، فاطمه کرباسچی، محمد مهدی خاکیان، صفورا جعفری، الهام بختیاریان، میثم حمزه، سمانه قاسمی، حسین رحیمی، بابک تقی زاده، محمد رضا زراعتی، روزبه خرمرودی، پوریا دایلر، فرزاد چگینی، اکرم محمدی پسند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic