اخبار ویژه » نمایشگاه مطبوعات

 حمایت ویژه دولت برای توسعه پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین+تصاویر

برای عناصر ایران از جمله رسانه های ایرانی مانند روزنامه ها، خبرگزاری ها و نشریات بهتر است نامهای ایرانی انتخاب کنند و با توجه به تاریخ و فرهنگ این کشور توجه ویژه ای داشته باشیم | من به عنوان یک همدانی و یک مسئول دولتی کمک خواهم کرد تا نیازهای استان حل شود و مسائل را حل کنیم.
به گزارش همدان پرس؛ دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها شب گذشته از غرفه سایت خبری همدان پرس بازدید کرد.
حضور دستیار ویژه رئیس جمهور در غرفه همدان پرس

حجت‌الاسلام والمسلمین علی یونسی با اشاره به پیشینه تاریخی ایران در این بازدید اظهار داشت: برای عناصر ایران از جمله رسانه های ایرانی مانند روزنامه ها، خبرگزاری ها و نشریات بهتر است نامهای ایرانی انتخاب کنند و با توجه به تاریخ و فرهنگ این کشور توجه ویژه ای داشته باشیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین یونسی با انتقاد از عملکرد برخی مدیران دولت قبلی در استان همدان گفت: من موافق جابجایی این مندیران هستم و باید استاندار را برای این تغییرها کمک کنیم هرچند استاندار همدان محدودیت هایی دارد و باید موارد پیشنهادی در مرکز پذیرفته شود.

حضور دستیار ویژه رئیس جمهور در غرفه همدان پرس
وی ادامه داد: البته استاندار هم قدمهایی در این زمینه برداشته است و نیاز به کمک دولت دارد اگر چه همه چیز با جابجایی مدیران حل نمی شود چرا که مشکل اصلی مردم مساله اشتغال است و مشکلات اقتصادی استان بر مسائل دیگر اولویت دارد.

حضور دستیار ویژه رئیس جمهور در غرفه همدان پرس
دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: ما برای توسعه استان باید ابتدا بودجه های کلان جذب کنیم و اولین کاری که استاندار همدان باید انجام دهد که مقدمات سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان را فراهم کند.
حضور دستیار ویژه رئیس جمهور در غرفه همدان پرس

وی تصریح کرد: من به عنوان یک همدانی و یک مسئول دولتی کمک خواهم کرد تا نیازهای استان حل شود و مسائل را حل کنیم.
http://hamedanpress.ir/?p=gallery_show&i=1&e=330#7


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic